Znamy zwycięzcę konkursu na najlepszą pracę dyplomową

Znamy zwycięzcę konkursu na najlepszą pracę dyplomową z https://www.res-turbo.pl/kontakt/naprawa-i-regeneracja-wtryskiwaczy-turbosprezarek-sochaczew-warszawa/ dziedziny Małych Elektrowni Wiatrowych

Mgr inż. Michał Chałupka z Politechniki Gdańskiej zdobył pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę dyplomową z dziedziny Małych Elektrowni Wiatrowych. Konkurs był zorganizowany przez znaną na rynku inwestycyjno-budowlanym firmę POLBUD S.A. z Bielska Podlaskiego oraz przez Politechnikę Białostocką.

W okna gdynia konkursie na Małe Elektrownie Wiatrowe wyróżniono 5 prac dyplomowych, których autorzy są absolwentami Politechnik – Białostockiej, Gdańskiej, Krakowskiej i Warszawskiej.

Wysokość nagrody dla autora (I miejsce) to 5 tys. zł. Informacja o konkursie była na Naszym Wydziale rozpowszechniana swego czasu przez Dziekana Kiełczyńskiego.

Firma Polbud z Bielska Podlaskiego ma wybudować do końca 2013 roku za ponad 20 milionów złotych zakład, w którym budowane będą wiatrowe turbiny małej mocy przystosowane do polskich warunków.

Zobacz stronę autora: rehabilitacja poznań